Zmniejszenie Piersi

Zmniejszenie Piersi


Redukcja piersi, nazywana mamoplastyką jest zalecana zarówno ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych. Najczęściej na ten zabieg decydują się kobiety odczuwające dyskomfort z powodu zbyt dużego biustu obciążającego kręgosłup, uniemożliwiającego wykonywanie prostych czynności czy dobranie odpowiedniej bielizny czy ubrań.

Zabieg ten zalecany jest także ze względów zdrowotnych. Przerost gruczołu piersiowego powoduje, że biust zaczyna odbiegać od naturalnego wyglądu. Kobiety cierpiące na gigantomastię mają piersi ważące 2,5-3 kg, a standardowa ich waga to 0,5 kg. W tym przypadku zmniejszenie piersi ma znaczenie zdrowotne.

Mniejszy biust, większy komfort

Zabieg ten zalecany jest także ze względów zdrowotnych. Przerost gruczołu piersiowego powoduje, że biust zaczyna odbiegać od naturalnego wyglądu.

Kobiety cierpiące na gigantomastię mają piersi ważące 2,5-3 kg, a standardowa ich waga to 0,5 kg. W tym przypadku zmniejszenie piersi ma znaczenie zdrowotne.

Efekty zabiegu zmieszania piersi


Zarówno pomniejszenie, jak i powiększanie piersi to zabieg bolesny, wymagający kilkutygodniowej rekonwalescencji. W pierwszych tygodniach po zabiegu piersi są nabrzmiałe i obolałe. Trzeba stosować środki przeciwbólowe, przemywać rany i dbać o higienę. Efekt zabiegu jest stały, zalecane jest utrzymywanie po jego przeprowadzeniu stałej wagi, bez bardzo dużych wahań.

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka musi nosić stanik, który utrzymuje piersi w odpowiedniej pozycji i pozwala na utrwalenie efektu. Trzeba go nosić przez miesiąc przez całą dobę. Nie powinno jednak wiązać się to z dużym dyskomfortem, ponieważ przypomina on pas.

Efekty zabiegu na pewno zaspokoją oczekiwania kobiety ze względu na to, że wreszcie poczuje się komfortowo w swoim ciele, bez obciążenia jakim były do tej pory piersi.

Pomniejszanie piersi kiedy konieczne

Zabieg zmniejszenia piersi może okazać się konieczny, jeśli rozmiar piersi powoduje problemy fizyczne, takie jak ból pleców lub stres emocjonalny.

Nasza klinika oferuje zabieg zmniejszania piersi kobietom, które są zaniepokojone rozmiarem swoich piersi lub które mają fizyczne objawy, takie jak ból pleców lub szyi.

Zadzwoń

Zabieg pomniejszania piersi


Posiadanie kształtnego oraz pełnego biustu jest powszechnie uważane za idealne. Jednak niektóre kobiety czują się nieswojo, jeśli mają bardzo duże piersi.

Cena zabiegu

Przed zabiegiem w czasie konsultacji podzielimy się Tobą swoją dogłębną wiedzą i dostosują każdą usługę do Twoich potrzeb, zapewniając, że zabieg jest wykonywany zgodnie z najwyższymi standardami oraz podamy jego cenę.