Powiększenie Pośladków

Powiększania pośladków


Powiększania pośladków to rodzaj operacji plastycznej z reguły jest on wykonywany w znieczuleniu miejscowym lecz czasem zdarza się iż korzysta się z znieczulenia ogólnego.

Zabieg ma na celu modelowanie kształtu pośladków aby zniwelować ich niedoskonałości takie jak obwisłe czy płaskie pośladki.

Zabieg powiększanie czy też kształtowania pośladków wykonuję się poprzez wszczepienie implantów, przeszczepu tłuszczu lub za pomocą kwasu hialuronowego

Zaufaj profesjonalistom

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu wyposażeniu szpitala mogliśmy dopracować metody leczenia w każdym rejonie twojego ciała.

W trakcie zabiegu dbamy na balans właściwych proporcji.

Na skutek zabiegu pośladki nabierają jedności oraz wymarzonego kształtu.

Krągła pupa bez kompleksów


Zabieg modelowania i wypełniania pośladów standardowo wykonywany jest przy użyciu dwóch metod: specjalnie dobranym preparatem lub własnym tłuszczem. Podczas konsultacji, lekarz wraz z pacjentką podejmują decyzję, które rozwiązanie przyniesie najlepsze efekty wizualne i będzie najbezpieczniejsze.

Powiększenie pośladków jakie zalety


Powiększenie pośladów to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, który wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Pozwala na nadanie nowego kształtu oraz powiększenie pośladków przy pomocy implantów, specjalnego preparatu (kwas hialuronowy) lub własnego tłuszczu.

Podstawowym celem zabiegu jest zniwelowanie efektu obwisłych pośladków lub powiększenie płaskich. Po zabiegu wyglądają jędrnie, są kształtne i sprawiają wrażenie zaokrąglonych po wielu godzinach spędzonych na siłowni. Ale tym razem bez żadnego wysiłku!

Wzrost popularności tego zabiegu sprawił, że jest on obecnie bardzo dostępny. Każda kobieta, która marzy o pięknych, idealnych pośladkach, które podkreślają jej sylwetkę można się na niego zdecydować.

Komu w szczególności jest polecany zabieg powiększenia pośladków?


Panie, których największym kompleksem jest pupa mają obecnie możliwość kształtowania jej wyglądu. Zabieg powiększenia pośladków jest wskazany, jeżeli masz płaskie lub obwisłe pośladki, słabo rozwinięte mięśnie pośladków, męską budowę ciała, asymetrię lub zwiotczałą skórę i chcesz nadać jej jędrność w wyjątkowo efektywny sposób.

Powiększanie Pośladków

Zabieg powiększania pośladków pozwala uzyskać nie tylko wyjątkowo naturalne rezultaty, ale także takie, które w razie potrzeby można całkowicie odwrócić.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu zmienisz zdanie, powiększenie pośladków można całkowicie odwrócić bez żadnych trwałych blizn ani śladów.

Zadzwoń

Powiększenie pośladków


Powiększenie pośladków to mało inwazyjny sposób na większe pośladki. Zabieg powiększania pośladków pozwala uzyskać nie tylko wyjątkowo naturalne rezultaty, ale także takie, które w razie potrzeby można całkowicie odwrócić.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinie medycyny i chirurgii estetycznej oraz naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszych pacjentów, że są leczeni wyłącznie produktami najwyższej jakości i czystości.

Cena Zabiegu

Przed zabiegiem zapraszamy na konsultacje, po której będziesz mieć szczegółowe informacje odnośnie zabiegu oraz jego ceny.