Plastyka Brzucha

Plastyka brzucha to niezawodny sposób na płaski brzuch


Płaski brzuch jest marzeniem wielu kobiet. Często katują się na siłowni, stosują drakońskie diety. To jednak niejedyna droga, aby osiągnąć upragniony cel.

Plastyka brzucha brzucha jest szybkim sposobem na osiągnięcie efektu wow z pomocą chirurga plastycznego. Najpopularniejszymi metodami są liposukcja oraz masaż limfatyczny.

Plastyka brzucha Katowice Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice

Płaski brzuch bez grama tłuszczu

Obwisły brzuch, który jest efektem niezdrowej diety, braku ćwiczeń, ciąży czy zmian w metabolizmie można usunąć ćwiczeniami i dietą, ale nie zawsze efekt finalny jest na tyle zadowalający, aby można było go w pełni zaakceptować.

Kontakt

Efekty po zabiegu plastyki brzucha


Rozpuszczenie i usunięcie tkanki tłuszczowej z obszaru brzucha jest możliwe poprzez liposukcję. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, nakłuwa się skórę brzucha i wprowadza kaniulę do odsysania tkanki tłuszczowej. Jest to idealny zabieg modulujący sylwetkę, dzięki któremu pozbędziesz się nieestetycznej oponki.

Innym sposobem na płaski brzuch jest drenaż limfatyczny, który jest rodzajem masażu uciskowego. Pozwala zmniejszyć obrzęki kończyn, stymuluje przepływ krwi, a także poprawia pracę narządów wewnętrznych. Korzystnie wpływa również na redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Pozbycie się nagromadzonej limfy wpływa pozytywnie na wygląd ciała.

Każdy zabieg prowadzący do redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha pozwala przynieść wspaniałe rezultaty wizualne, a także:

  • Wyszczuplenie i ujędrnienie brzucha
  • Wymodelowanie sylwetki
  • Ujędrnienie i napięcie skóry na brzuchu.