Plastyka Brzucha

Plastyka brzucha


Płaski brzuch jest marzeniem wielu kobiet. Często katują się na siłowni, stosują drakońskie diety. To jednak niejedyna droga, aby osiągnąć upragniony cel.

Plastyka brzucha brzucha jest szybkim sposobem na osiągnięcie efektu wow z pomocą chirurga plastycznego. Najpopularniejszymi metodami są liposukcja oraz masaż limfatyczny.

Płaski brzuch bez grama tłuszczu

Obwisły brzuch, który jest efektem niezdrowej diety, braku ćwiczeń, ciąży czy zmian w metabolizmie można usunąć ćwiczeniami i dietą, ale nie zawsze efekt finalny jest na tyle zadowalający, aby można było go w pełni zaakceptować.

Kontakt

Efekty po zabiegu plastyki brzucha


Rozpuszczenie i usunięcie tkanki tłuszczowej z obszaru brzucha jest możliwe poprzez liposukcję. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, nakłuwa się skórę brzucha i wprowadza kaniulę do odsysania tkanki tłuszczowej. Jest to idealny zabieg modulujący sylwetkę, dzięki któremu pozbędziesz się nieestetycznej oponki.

Innym sposobem na płaski brzuch jest drenaż limfatyczny, który jest rodzajem masażu uciskowego. Pozwala zmniejszyć obrzęki kończyn, stymuluje przepływ krwi, a także poprawia pracę narządów wewnętrznych. Korzystnie wpływa również na redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Pozbycie się nagromadzonej limfy wpływa pozytywnie na wygląd ciała.

Każdy zabieg prowadzący do redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha pozwala przynieść wspaniałe rezultaty wizualne, a także:

  • Wyszczuplenie i ujędrnienie brzucha
  • Wymodelowanie sylwetki
  • Ujędrnienie i napięcie skóry na brzuchu.

Abdominoplastyka

Inaczej plastyka brzucha to skuteczny sposób na pozbycie się nadmiaru, zwiotczałej skóry, często pozostawionej po znacznej utracie wagi.

Nadmiar tłuszczu powoduje, że nasza skóra się rozciąga, a gdy ta waga się zmniejsza, skóra nie jest w stanie wrócić do swojego pierwotnego stanu.

Plastyki brzucha po ciąży


Bardzo często plastykę brzucha wykonuję się po ciąży na skutek której kobiety często mają nadmiar skóry i wiotkość, osłabione mięśnie brzucha, co oznacza, że ​​plastyka brzucha jest popularnym sposobem przywrócenia ciała do stanu sprzed porodu.

Również wraz z wiekiem nasze ciała wytwarzają mniej kolagenu, co oznacza, że ​​skóra traci elastyczność, co czyni ją bardziej podatną na zmarszczki i wiotczenie.

Oznacza to, że nawet skromniejsza utrata wagi może pozostawić zwiotczenie skóry, szczególnie u osób starszych z mniejszą ilością kolagenu. Abdominoplastyka jest często łączona z innymi zabiegami, takimi jak liposukcja oraz zabiegi modelowania sylwetki, takie jak powiększanie piersi, zabieg zapewnia bardzo trwałe rezultaty.