Opadające Powieki

Zabieg na opadające powieki


Opadające powieki są schorzeniem występującym w okolicach oczu polegającym na nagromadzeniu się skóry, która zaczyna opadać. Sprawia to wrażenie, jakby dana osoba cały czas mrużyła oczy, a jednocześnie wpływa na efekt ciągłego zmęczenia. Przynajmniej takie wrażenie sprawia taka osoba.

Opadające powieki możesz skorygować nie tylko ze względów estetycznych, ale także przesłanek zdrowotnych. W niektórych przypadkach luźna skóra zaczyna utrudniać widzenie poprzez zasłanianie pola, a jednocześnie wpływa na nasz gorszy wygląd. Nie warto się męczyć. Lepiej usunąć ten drażliwy, przeszkadzający problem.

Plastyka powiek bez tajemnic

Plastyka powiek jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Jej celem jest usunięcie nadmiaru skóry, a następnie na nowo uformowanie powieki.

Pozwala na uniesienie powiek, a tym samym pole widzenia jest dużo lepsze. Ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych, jak najbardziej warto poddać się temu zabiegowi.

Opadające powieki zabieg


Alternatywą dla zabiegu chirurgicznego jest niwelowanie nadmiaru skóry na powiekach przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego. Udaje się poprawić jędrność skóry. Największą skutecznością zabieg wykazuje się, gdy powieka opada w niewielkim stopniu. Nie jest wtedy wymagana chirurgiczna plastyka powiek.

Do podniesienia powiek używane są również nici PDO, które są wprowadzane pod skórę i stanowią formę nieoperacyjnego liftingu. Wystarczy wybrać jedną z tych metod, aby cieszyć się z usunięcia problemu, jakim są opadające powieki.

Niwelowanie Opadającej Powieki

Skutecznym sposobne na pozycje się problemu opadającej powieki czy też powiek jest zabieg chirurgiczny lub użycie lasera frakcyjnego.

W naszej klinice wykonujemy tergo rodzaje usługi na najwyższym poziomie.

Zadzwoń

Opadające powieki


Opadające powieki znane są w terminologii medycznej jako Ptosis i jest to stan który oznacza, że ​​granica jednej lub obu górnych powiek opada niżej niż normalnie.

Może to powodować problemy kosmetyczne, nadając ludziom wygląd zmęczonego wyglądu.

W poważniejszych przypadkach może to również powodować poważniejsze problemu ze wzrokiem, jeśli opadająca powieka obejmuje część lub całość oka.

Cena zabiegu korekcji opadających powiek

Cena zabiegu to 2.000 złotych.

Jednak cena może się zmienić z uwagi na to iż jest uzależniona od tego na jakim etapie jest schorzenie, im wcześniej zdecydujesz się na zabieg tym będzie on tańszy.

Przez zabiegiem zapraszamy na konsultacje, po której będziesz mieć szczegółowe informacje odnośnie zabiegu oraz jego ceny.