Lifting

Lifting


Lifting twarzy jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, dzięki któremu możesz usunąć nadmiar obwisłych tkanek tłuszczowych pojawiających się w obrębie twarzy.

Poprawisz owal, jędrność i minimalne oznaki starzenia się cery. Jeszcze niedawno jedynym sposobem na wykonanie liftingu był zabieg chirurgiczny, ale obecnie można go wykonać w mniej inwazyjny sposób.

Piękny kontur twarzy

Wykonując lifting możesz w skuteczny sposób zatrzymać upływ czasu, jak i odwrócić niepożądane efekty, jakie już widać na twojej twarzy. Zabieg pomoże napiąć skórę, podnieść opadający owal i utworzyć kontur, który odejmie ci lat.

Dostępne są zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne sposoby na wykonanie liftingu, dlatego od ciebie i twojego lekarza zależy, jaka opcja będzie najskuteczniejsza i da najlepsze efekty.

Lifting miękki w gabinetach medycyny estetycznej


Obecnie największą popularnością cieszy się lifting miękki, który polega na objętościowym modelowaniu twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości. Twarz, która utraciła właściwe kontury wymaga skorygowania rysów.

Ta forma pozwala w szybki, bezpieczny i efektywny sposób poprawić wygląd twarzy, która staje się wyraźnie odmłodzona. Rezultaty utrzymują się od 12 do 24 miesięcy, a co najważniejsze zabieg pozwala na uwydatnienie kości jarzmowych, modelowanie podbródka, jak i policzków. Metoda ta cieszy się bardzo dużą popularnością.

Zatrzymanie procesu starzenia twarzy

Dzięki liftingowi twarzy możliwe jest zatrzymanie widocznych efektów starzenia naszej twarzy.

W naszej klinice pracujemy na najnowocześniejszych środkach oraz metodach mających na celu osiągniecie jak najlepszych rezultatów.

Zadzwoń

Lifting Twarzy


Z wiekiem skóra traci elastyczność, stając się bardziej podatna na wiotczenie, utratę napięcia i powstawanie zmarszczek.

Jest to najbardziej widoczne na twarzy i szyi, a wiele osób decyduje się na lifting twarzy, często w połączeniu z innymi zabiegami kosmetycznymi, aby poprawić swój wygląd w średnim i późniejszym wieku.

Aby skutecznie zatrzymać czy też zniwelować ten proces wykonujemy zabieg liftingu twarzy.

Cena zabiegu

Cena zabiegu jest uzależniona od zakresu zabiegu czyli głównie od efektu jaki chcesz osiągnąć.

Dlatego przez wyceną przeprowadzimy konsultacje, po której będziesz mieć szczegółowe informacje odnośnie zabiegu oraz jego ceny.