Lifting

Zyskaj młodą, wyraźnie odmłodzoną twarz


Lifting twarzy jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, dzięki któremu możesz usunąć nadmiar obwisłych tkanek tłuszczowych pojawiających się w obrębie twarzy.

Poprawisz owal, jędrność i minimalne oznaki starzenia się cery. Jeszcze niedawno jedynym sposobem na wykonanie liftingu był zabieg chirurgiczny, ale obecnie można go wykonać w mniej inwazyjny sposób.

lifting Twarzy Katowice Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice

Piękny kontur twarzy

Wykonując lifting możesz w skuteczny sposób zatrzymać upływ czasu, jak i odwrócić niepożądane efekty, jakie już widać na twojej twarzy. Zabieg pomoże napiąć skórę, podnieść opadający owal i utworzyć kontur, który odejmie ci lat.

Dostępne są zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne sposoby na wykonanie liftingu, dlatego od ciebie i twojego lekarza zależy, jaka opcja będzie najskuteczniejsza i da najlepsze efekty.

Lifting miękki w gabinetach medycyny estetycznej


JObecnie największą popularnością cieszy się lifting miękki, który polega na objętościowym modelowaniu twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości. Twarz, która utraciła właściwe kontury wymaga skorygowania rysów.

Ta forma pozwala w szybki, bezpieczny i efektywny sposób poprawić wygląd twarzy, która staje się wyraźnie odmłodzona. Rezultaty utrzymują się od 12 do 24 miesięcy, a co najważniejsze zabieg pozwala na uwydatnienie kości jarzmowych, modelowanie podbródka, jak i policzków. Metoda ta cieszy się bardzo dużą popularnością.