Drugi Podbródek

Usuwanie drugiego podbródka


Drugi podbródek jest zmorą dla wielu osób. Nadmiar skóry, który gromadzi się pod właściwą brodą wygląda nieestetycznie i powoduje namnażanie się kompleksów.

Niestety powodem takiego stanu rzeczy nie jest tylko nadwaga, ale wiotczenie i opadanie skóry, dlatego problem ten pojawia się także u osób szczupłych.

Zamaskowanie tego defektu nie jest możliwe, trzeba po prostu zdecydować się na usunięcie drugiego podbródka. Jest to o wiele prostsze, od kiedy zabieg dostępny jest w ramach medycyny estetycznej.

Specjalistyczne zabiegi na drugi podbródek

Medycyna estetyczna znalazła sposób, aby rozprawić się z drugim podbródkiem.

Są to metody nieinwazyjne, bezpieczne, a jednocześnie pozwalające na skuteczną redukcję problemów z drugim podbródkiem.

Sposób na pozbycie się drugiego podbródka


Kosmetolodzy dobiorą metodę, dzięki której uzyskać będzie można najlepsze, najtrwalsze efekty. Redukując obwisły podbródek przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi możesz cieszyć się z trwałych rezultatów poprawiających owal twarzy. Podczas zabiegu wykorzystywane są innowacyjne technologie przynoszące najlepsze rezultaty.

Usuwanie drugiego podbródka nigdy nie było tak proste, jak jest teraz. Zabiegi proponowane przez medycynę estetyczną są bardzo skuteczne i pozwalają na zlikwidowanie problemu na bardzo długi czas. Stosując kremy czy wykonując ćwiczenia oczywiście możesz polepszyć napięcie skóry, ale nie zniwelujesz problemu w miarodajny sposób. Lepiej poddać się nieinwazyjnym zabiegom, a uda się wymodelować podbródek, który będzie dzięki temu prezentował się w atrakcyjny sposób.

Podwójny podbródek skąd się bierze

Podwójny podbródek pojawia się w skutek zwiotczenia skóry pod brodą i na szyi – na linii żuchwy.

Jeśli jest nadmierne, może sprawić, że twarz będzie wyglądać na „opadającą” i sprawić, że osoba będzie wyglądać na zmęczoną, a nawet smutną.

Zadzwoń

Likwidowanie Drugiego podbródka


W skrajnych przypadkach może nie dojść do sytuacji kiedy zanika linią szczęka – szyją.

W naszej klinice wykonujemy zabiegi usuwania, likwidacji drugiego podbródka na najwyższym poziomie.

Cena zabiegu

Cena jest uzależniona od tego na jakim etapie jest schorzenie, im wcześniej zdecydujesz się na zabieg tym będzie on tańszy.

Przez zabiegiem zapraszamy na konsultacje, po której będziesz mieć szczegółowe informacje odnośnie zabiegu oraz jego ceny.