Dolina Łez

Redukując dolinę łez odejmujesz sobie lat


Pacjentki bardzo często zgłaszają się do lekarza medycyny estetycznej z problemem, jakim jest dolina łez. Jest to zjawisko polegające na powstawaniu wąskich i długich obniżeń skóry pod oczami.

Prowadzą do wewnętrznego kącika i przechodzą ukośnie przez policzki. Jest to naturalny strumień przepływania łez. Efektem tego defektu jest postarzenie i wygląd wiecznie zmęczonej twarzy.

Jeżeli chcesz tego uniknąć, zgłoś się na zabieg wypełniania i redukcji doliny łez.

Popraw wygląd swojej twarzy

Dolina łez może pojawić się zarówno u osób starszych, jak i młodych. Może mieć uwarunkowanie genetyczne, tak samo jak cienie i worki pod oczami.

Przyczynia się do znacznego pogorszenia wyglądu twarzy, powoduje wizualne postarzenie. Dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej możesz zadbać o okolice twarzy, wygładzić je, a przez to poprawić swoje samopoczucie.

Usuwanie Doliny Łez


Najczęstszą przyczyną powstawania doliny łez jest utrata kolagenu i elastyny w skórze. Proces ten zaczyna się już po ukończeniu 25 roku życia, a to ze względu na zmęczenie, stres, jak i coraz większą ilość obowiązków powodujących przepracowanie.

Redukcja doliny łez jest jednak jak najbardziej możliwa. Odbywa się za pomocą mezoterapii igłowej, poprzez wstrzykiwanie specjalnych koktajli regeneracyjnych. Dolinę łez można zredukować m.in. kwasem hialuronowym, hydroksyapatyką wapnia, przeszczepem tłuszczu lub nićmi. Wraz z lekarzem zdecydujesz, która metoda jest dla ciebie najlepsza, zapewni najskuteczniejszy i najtrwalszy efekt.

Niwelowanie Doliny Łez

Niwelujemy oraz usuwamy efekty związane z doliną łez

Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągniecie medycyny estetycznej zabieg jest szybki oraz bezbolesny.

Zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki.

Zadzwoń

Dolina łez


Nieestetyczne zmiany w okolicach oczu nazywane są potocznie „doliną łez”. Powstają w wyniku utraty tkanki tłuszczowej.

Zapadnięte obszary pod oczami w postaci długich i wąskich zagłębień wyraźnie postarzają twarz. „Dolina Łez” występuje niezależnie od wieku.

Duży wpływ na jej kształtowanie ma kształt kości twarzoczaszki, grubość tkanki tłuszczowej na twarzy oraz tryb życia pacjenta.

Cena zabiegu

Cena zabiegu jest uzależniona od zakresu zabiegu.

Dlatego przez wyceną przeprowadzimy konsultacje, po której będziesz mieć szczegółowe informacje odnośnie zabiegu oraz jego ceny.