Chomiczki Na Twarzy

Usuwanie Chomiczków Twarzy


Chomiczki na twarzy to efekt naturalnego procesu starzenia się skóry, pojawiają się zwykle po 40 roku życia, gdy skóra zaczyna tracić elastyczność, sprężystość i ulega sile grawitacji. Z biegiem lat kontury twarzy coraz bardziej zanikają, zwiotczała skóra wystaje poza owal twarzy.

Chomiczki są zjawiskiem, które zaburza proporcje twarzy, dolna część twarzy staje się szersza i znacznie bardziej rozciągnięta niż dotychczas. .

Twarz nie jest już owalna, a bardziej kwadratowa. Niestety pojawia się efekt postarzenia, bez smukłego wyrazu.

Wyraźnie odmłodzona twarz

Jaki efekt daje usunięcie chomiczków na twarzy? Przede wszystkim twoja twarz zyska młody, atrakcyjny wygląd.

Staniesz się bardziej promienna, a co najważniejsze owal twarzy nie będzie już kwadratowy.

Zabieg usuwania chomiczków na twarzy


Jest kilka sposobów, aby pozbyć się w skuteczny sposób chomiczków z twarzy. Przede wszystkim możesz zdecydować się na termolifting, lipolizę iniekcyjną, a także lifting za pomocą nici. Medycyna estetyczna wypracowała wiele skutecznych zabiegów, dzięki którym walka z chomiczkami jest niezwykle skuteczna.

Warto walczyć z upływającym czasem i stosować zabiegi, dzięki którym skóra będzie ciągle jędrna, napięta i elastyczna. Dobór odpowiednich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest tutaj kluczowy, ale sprawa jest bardzo indywidualna. Lekarz po rozmowie z pacjentką dobierze odpowiednie rozwiązania, które przyniosą najlepsze rezultaty.

Pozbycie się Chomiczków Twarzy

W naszej klinice wykonujemy zabieg usuwania chomiczków na twarzy, usuwania tłuszczu z policzków.

Dzięki zabiegowi twoja twarz nabierze prawidłowych proporcji

Chomiczki na twarzy skąd się biorą


Tkanka tłuszczowa odpowiada za zaokrąglony wygląd policzków. U niektórych osób powoduje to wystające policzki, które mogą być przyczyną zaburzenia symetrii oraz rysów twarzy.

Jeśli dokuczają Ci nadmiernie zaokrąglone policzki, co wiąże się z utratą poczucia własnej wartości, usunięcie tłuszczu z policzków może być rozwiązaniem, które pomoże zrównoważyć rysy twarzy i przywrócić pewność siebie.