BTL

BTL innowacja w usuwaniu cellulitu


Skuteczne i trwałe usuwanie cellulitu jest obecnie możliwe. BTL to zabieg wykorzystujący innowacyjne technologie, który dzięki połączeniu dwóch fal: radiowej i akustycznej, pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów.

Korzyści z zabiegu BTL

Zabieg BTL pomaga przyspieszyć metabolizm, poprawia elastyczność skóry, zapobiega jej wiotczeniu. Zyskujesz nowe ciało bez niedoskonałości.

Zabieg jest bardzo komfortowy i działa na wiele partii ciała: uda, nogi, pośladki, brzuch, boczki, ramiona, plecy.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz wpływa pozytywnie na elastyczność skóry.

Usuwanie cellulitu Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice

Krótka terapia, zachwycające efekty

Zalecamy, aby przeprowadzić od 1 do 4 zabiegów z użyciem BTL dla uzyskania najlepszych efektów.

Tyle wystarczy, aby cieszyć się z rezultatów bezinwazyjnego zabiegu, który działa na wiele przyczyn niedoskonałości ciała. Wysoka skuteczność sprawia, że pacjentki mogą pozbyć się nierówności skóry spowodowanej pomarańczową skórką, a także zmniejszyć obwód bioder.

Zabieg BTL


Chcesz cieszyć się idealnie gładką skórą bez niedoskonałości? Trzeba skorzystać z innowacyjnych zabiegów, które działają cuda i redukują pomarańczową skórkę w efektywny i efektowny sposób. Decydując się na ten zabieg odchudzisz swoje ciało, a w szczególności zadbasz o nienaganny wygląd ud i pośladek. Usuniesz z nich cellulit, który jest powodem kompleksów i zwykle zadomawia się w strategicznych miejscach na kobiecym ciele.