Chirurgia Plastyczna, Estetyczna i Rekonstrukcyjna Katowice

Gabinet i szpital reprezentowany przez dr n med. Marcina Sierocińskiego

Gabinet i szpital reprezentowany przez dr n med. Marcina Sierocińskiego oferuje szeroki zakres usług na zaawansowanym poziomie oraz zapewnia najwyższe standardy techniki chirurgicznej.

Pracujemy z naszymi pacjentami w taki sposób, aby zaproponować optymalne rozwiązania z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej, rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej. Oferujemy szeroki wachlarz sposobów leczenia począwszy od metod medycyny estetycznej na skomplikowanych działaniach chirurgicznych kończąc.

Chirurgia Plastyczna Marcin Sierociński
Chirurgia Plastyczna Chirurgia Plastyczna
Medycyna Estetyczna Medycyna Estetyczna
Operacje Rekonstrukcyjne Operacje Rekonstrukcyjne

dr n. med. Marcin Sierociński

Szukam właściwego balansu, proporcji twarzy i ciała. Moje podejście chirurgiczne ma swoje podstawy w oparciu o naturalną estetykę, czystość formy, prostotę i funkcjonalność.

Przygodę z chirurgią rozpocząłem w I Katedrze Chirurgii Ogólnej ŚlAM . Równolegle pracując jako woluntariusz, a następnie asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Górniczego w Sosnowcu.

dr n. med. Marcin Sierociński
dr n. med. Marcin Sierociński
Chirurgia plastyczna

Klinika medycyny estetycznej

+48 608 836 587

Zapraszamy do kontaktu

Zarówno gabinet jak i szpital zlokalizowane są w centrum miasta Katowic. Zapewniają one najwyższy standard dla przeprowadzania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej, rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej. Zapewniamy bardzo indywidualną opiekę nad Pacjentem, dostosowując się do jego potrzeb. Cechuje nas daleko idąca dyskrecja. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi są zweryfikowane klinicznie, a także wynikają z naszego osobistego doświadczenia. Współpracujemy z lekarzami innych specjalności, a także z lekarzami dentystami.

Wierzymy, że spotkanie z nami będzie dla Państwa wspaniałym doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu Marcin Sierociński
strony www iPolskacom.pl

MarcinSierocinski.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.