Powiększanie ust

Powiększanie ust


Jeden z naszych najpopularniejszych niechirurgicznych zabiegów powiększania ust jest ich powiększanie za pomocą kwasu hialuronowego.

Efektem zabiegu jest uwydatnienie ust, nadając im pełniejszy, bardziej zdefiniowany kształt.

Nasi wykwalifikowani lekarze stosują szeroką gamę wypełniaczy do ust. Zabieg wypełniania wykonujemy tylko i wyłącznie preparatami najwyżej jakości.

Zabieg z wypełniaczami do ust to bardzo mało ryzykowna i nieinwazyjna opcja na zwiększenie objętości ust lub podkreślenie konturu ust.

Powiększania Ust

KORZYŚCI ZABIEGU POWIĘKSZANIA UST

Dodaje dodatkowej objętości i wyrazistości ustom

Poprawi naturalny kształt i ich pulchność

Zmniejszy zmarszczki wokół ust

Natychmiastowe rezultat

Zabieg trwa około 20 minut

Zadzwoń

Wypełnianie głębszych warstw skóry (korium) stało się popularniejsze za sprawą nowych, tańszych i bezpiecznych substancji. Jest popularnym sposobem na walkę z oznakami starzenia głównie pod postacią zmarszczek grawitacyjnych, uszkodzeń po słonecznymi, następstwami drobnych urazów których wynikiem są zaburzenia obrysów.

Powiększania

Zabieg powiększania ust


Stosując nawet niewielka ilość wypełniacza do ust może osiągnąć skuteczną poprawę ich wyglądu i doprowadzić do pięknych rezultatów.

Przy każdym wstrzyknięciu ust fundamentalne znaczenie ma to, aby lekarz zawsze bardzo precyzyjnie dozował wstrzykiwany kwas hialuronowy, aby uzyskać harmonijne usta.

Stosując odpowiednią technikę iniekcji, nasi wykwalifikowani lekarze są w stanie skorygować asymetryczne kształty ust, bezpiecznie i delikatnie wyprostować krzywe usta oraz przywrócić lub poprawić ubytki kontur ust.

Dodatkową korzyścią ze stosowania wypełniacza jest redukcja zmarszczek zmarszczce w ich okolicy.

Cena zabiegu powiększania ust

Cena zabiegu zaczyna się od 1000 zł. Przed zabiegiem zapraszamy na konsultacje, po której będziesz mieć szczegółowe informacje odnośnie zabiegu oraz jego finalną cenę.