Nos

Korekcja nosa


Korekcja nosa może zmienić kształt, skorygować zniekształcenia, wyleczyć trudności z oddychaniem, poprawić symetrię i przywrócić harmonię twarzy.

To zabieg mogący niezwykle skutecznie poprawić wygląd i proporcje twarzy. Wybór najlepszej metody plastyki nosa jest każdego pacjenta osobny. Powinien on uwzględniać anatomię pacjenta oraz jego oczekiwania estetyczne.

Celem korekty powinien być naturalny nos pozostający w doskonałej proporcji z resztą twarzy. Mody i celebryci się zmieniają, proporcje ludzkiego ciała i efekt, o które zadbamy pozostanie.

Po zabiegu należy unikać urazów. Powrót do aktywności fizycznej trwa zwykle 2 tygodnie.

Korekta Nosa Katowice

Konsultacja

Korekcja nosa to jedna z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej i na świecie. Nos jest wyraźnie umieszczony pośrodku twarzy.

Wyjaśnimy procedurę, zlecimy potrzebne badania np. grupa krwi, czy morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT) W większości przypadków przez 7-10 dni wymagane jest noszenie szyny gipsowej na nosie.

Kontakt

PRZEBIEG ZABIEGU PLASTYKI NOSA

Podczas zabiegu plastyki nosa poprawiamy kształt nosa m.in. poprzez usunięcie garbu, zwężenie nosa, zmniejszenie lub uniesienie opadającego czubka czy korekcji skrzywionej przegrody. Cięcie wykonywane jest wewnątrz nosa lub w obrębie słupka nosa w zależności od rozległości zabiegu. W trakcie samej korekty nosa możliwa jest także korekta przegrody nosa i innych elementów zaburzających jego drożność.

Zabieg plastyki nosa trwa 2-4 h.

Wykonujemy także:

  • korekta nosa porozszczepowego
  • rekonstrukcja nosa