Ciało

Modelowanie sylwetki


Nasze ciało i sylwetka odgrywa istotną rolę w naszym życiu społecznym I fizycznym dobrostanie. W miarę starzenia musimy coraz ciężej pracować dla utrzymania formy i wyglądu.

Zakres próśb oraz możliwych rozwiązań jest w tym zakresie duży. Mogą one dotyczyć problemów takich jak ginekomastia, wad wrodzonych pojawiających się w dzieciństwie, zmian wagi ciała. problemów hormonalnych, lub problemów związanych ze starzeniem się.

Czytaj Więcej
Plastyka Ciała Katowice

Modelowanie ciała

Pacjenci zwykle poszukują poprawy jakiejś części sylwetki.

Modelowanie musi być indywidualnie dopasowane do stanu wyjściowego, oczekiwań oraz możliwości u każdego z pacjentów z osobna.

Kontakt

Lipotransfer i liposukcja


Wykonujemy zabiegi liposukcji w wielu wariantach, także w warunkach gabinetu zabiegowego. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu na południu Polski – lasera LipoLife3G. Jest to urządzenie i system dedykowany dla pacjentów wymagających wstępnego obkurczenia skóry i tkanki podskórnej. Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić pacjentowi powrót do normalnego funkcjonowania, jeszcze tego samego dnia.

Liposukcje wykonujemy w różnych konfiguracjach w zależności od obszaru i ilości tkanki tłuszczowej. Używamy kaniul różnej średnicy oraz różnych wartości podciśnienia. Czasem korzystamy z pomocy specjalistycznego ssaka, lub wykorzystujemy niewielkie wartości podciśnienia wytwarzane przez strzykawkę. Reasumując – rodzaj metody dobierany jest indywidualnie w trakcie konsultacji, w zależności od tego jaki jest stan wyjściowy i cel, który mamy osiągnąć u danego pacjenta. Czasami wykorzystujemy końcówki wibrujące ( np. micro- air, nouwag), wytwarzające falę ultradźwiękową(np. Vaser lipo), ciśnienie wody (body jet) lub światło lasera (np. smart lipo). Rodzaj metody jest dobierany w trakcie konsultacji.

Zabiegi rekonstrucyjne Katowice

Operacje rekonstrukcyjne

Dzięki naszemu doświadczeniu w rekonstrukcji twarzy, wyposażeniu szpitala mogliśmy dopracować metody leczenia w każdym rejonie twarzy.
Przy odmładzaniu twarzy uważamy na balans właściwych proporcji.

Kontakt

Zabiegi rekonstrucyjne


Powodów poszukiwania rozwiązań w tym obszarze anatomicznym może być wiele. Na przykład: niezadowolenie z cech nabytych, wady wrodzone, chęć ukrycia blizn lub innych następstw urazów, a także odwrócenie zmian wynikających z procesów starzenia. Zapewniamy pełną gamę zabiegów takich jak podniesienie powłok twarzy, brwi, szyi, plastykę powiek, przeszczepy tłuszczu i implanty twarzy.

Znajomość zależności pomiędzy skórą, a innymi tkankami miękkimi powoduje, że czasem lepszy efekt końcowy możemy uzyskać stosując mniej inwazyjne podejście tj. poprzez zastosowanie kombinacji uzupełniających się działań